W jakim wieku najlepiej wyjść za mąż / urodzić dziecko???

Czyli nie samą nauką student żyje.
Awatar użytkownika
insomnia

Re: W jakim wieku najlepiej wyjść za mąż / urodzić dziecko??

Postautor: insomnia » 24 wrz 2009, 20:24

Tak, rozumiem, ale musisz mieć świadomość, że jeżeli państwo chciało by zainwestować w rodziny zastępcze, to spora ich liczba (a jeśli nawet nie większość) będzie to robiła dla pieniędzy, i znowu pojawi się temat patologii. Poza tym zwiększając liczbę rodzin zastępczych będziemy musieli zwiększyć liczbę kuratorów, organizacji, które nad nimi czuwają. Także jest to kosztowniejsza i mniej pewna opcja dobra dziecka.
You said I must eat so many lemons, because I'm so bitter.

ariel

Postautor: ariel » 01 wrz 2010, 18:37

plimplim88 pisze:Nurtuje mnie ten temat od kilku miesięcy, kiedy widzę jak moje koleżanki - średnia wieku: 21 lat - wszystkie po kolei wychodzą za mąż. Ciekawa jestem, jakie są sugestie młodych prawników???

Jest XXI wiek. Dziewczynao wychodzenie za mąz i rodzenie bahorów to relikt minionej epoki. Zostań biznes woman. Skończ studia i rób karierę.
[color=#FF0000] Osobiście sądzę, że Amerykanie nie są w stanie tego zrobić, mmm, ponieważ nie mają map, mmm. Wierzę, że nasza edukacja, tak jak i w Południowej Afryce i mmm w Iraku i w innych podobnych miejscach...[/color]

Awatar użytkownika
Marv

Postautor: Marv » 12 wrz 2010, 16:06

Mamy XXI wiek. małżeństwo to relikt minionej epoki. W dzisiejszych czasach za mąż wychodzą jedynie pasztety, bo żadna kobieta z urodą i figurą nie wplątałaby się takie bagno jak ciąża. Obawiam się że wiele osób daje się nabierać na katolicką propagandę której jedyną intencją jest zrobić z młodych Polek kury domowe. Dziewczyno chcesz zrobić karierę prawnika i zarabiać kasę, jeździć fajną furą czy też dawać się posuwać, pozwolić by ciąża zdeformowała twoje ciało a następnie w urągający sposób rodzić w bólach bachora po to tylko aby bandzie nacjonalistycznych szowinistów pokroju Romana Giertycha czy Marka Jurka zrobić przyjemność? W tym całym interesie chodzi tylko o stworzenie wielkiej armii i taniej siły roboczej (niewolników do pracy). Odrzuć stanowiska lansowane przez takie zamordystyczne pasztety jak Młodzież Wszechpolska, Radio Maryja itp. i stwórz model nowoczesnej kobiety pokroju bizneswoman i playboya.

[ Dodano: 12 Wrz 2010, 16:45 ]

A tak wyglada poród:
http://www.youtube.com/watch?v=WCIKCJ1CmeU
Piekłem? Nie wiesz, co to jest piekło. Nikt nie wie. Piekłem nie jest bycie pobitym, czy pociętym, czy wyciągniętym przed jakieś jury. Piekło jest wtedy, gdy budzisz się każdego, cholernego dnia i nie wiesz, po co tu jesteś. Po co w ogóle żyjesz.

Awatar użytkownika
OzzY
Moderator
Moderator
Status: Doktorant
Kierunek: Prawo

Postautor: OzzY » 13 wrz 2010, 02:02

Marv pisze:czy też dawać się posuwać

sformalizowany związek dwojga ludzi nie zawsze ogranicza się do seksu, zaledwie fizyczności oderwanej od wszystkiego co ważne; niejednokrotnie nie chodzi o katolickie zasady, jak to nazwałeś "propagandę" tylko formalizację tej wyjątkowej relacji która ludzi łączy

Marv pisze:pozwolić by ciąża zdeformowała twoje ciało a następnie w urągający sposób rodzić w bólach bachora po to tylko aby bandzie nacjonalistycznych szowinistów pokroju Romana Giertycha czy Marka Jurka zrobić przyjemność?

szkoda że Twoi Rodzice nie myśleli w ten sposób, by Cię po prostu nie było; szkoda... :-|

pamiętaj człowieku o jednym skromnym ale jakże doniosłym fakcie: Ty także byłeś takim bachorem, w urągający sposób rodzony w bólach, a Twoja Matka zdeformowała sobie ciało by dać Ci życie :!:
Czy wierzysz, że można kochać, ustawicznie miłość tą zdradzając? Mniejsza o zdradę fizyczną, chodzi o intencje, o "poezję duszy". Przecież to proste, a i tak wielu nieustannie to praktykuje.

Awatar użytkownika
Marv

Postautor: Marv » 13 wrz 2010, 12:35

Są osoby które preferują inny styl życia niż ten jakie lansują nam pasztety w stylu Anny Sobeckiej i tego zboczeńca Marka Jurka który tylko o męskich wytryskach myśli. Kiedyś kościół siał propagandę w stylu chodzić do kościoła, spowiadać się a teraz cały czas nawija o sexie, gumie i antykoncepcji. A co im do tego?
Piekłem? Nie wiesz, co to jest piekło. Nikt nie wie. Piekłem nie jest bycie pobitym, czy pociętym, czy wyciągniętym przed jakieś jury. Piekło jest wtedy, gdy budzisz się każdego, cholernego dnia i nie wiesz, po co tu jesteś. Po co w ogóle żyjesz.

Awatar użytkownika
Kaja
V.I.P.
Kontaktowanie:

Postautor: Kaja » 13 wrz 2010, 12:38

Może cięzko to sobie wyobrazić, ale jest wielu ludzi, którzy do kościoła nie chodza, a dzieci chcą mieć. Chyba nie sądzisz, że chęć posiadania dziecka wynika z chodzenia do kościoła. Aczkolwiek brzmi to raczej na prowokację, bo raczej nikt nie postrzega świata w taki sposób :P
http://omega-sosnowiec.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Marv

Postautor: Marv » 13 wrz 2010, 14:04

Kaja pisze:Może cięzko to sobie wyobrazić, ale jest wielu ludzi, którzy do kościoła nie chodza, a dzieci chcą mieć. Chyba nie sądzisz, że chęć posiadania dziecka wynika z chodzenia do kościoła. Aczkolwiek brzmi to raczej na prowokację, bo raczej nikt nie postrzega świata w taki sposób :P

Droga Kajo! Ja po prostu mówię o nowm modelu życia jaki niesie nam współczesna kultura. Nie dla każdego szczytem marzeń jest mieć chordę bachorów.

[ Dodano: 13 Wrz 2010, 14:06 ]

PS.
Kaju czy chcesz kiedyś znaleźć się w takiej sytuacji jak a kobieta z filmu?

Awatar użytkownika
Kaja
V.I.P.
Kontaktowanie:

Postautor: Kaja » 13 wrz 2010, 14:17

Hmmm no w takiej to chyba nie, bo rodzenie w pozycji leżącej to przeżytek :P Teraz są , ze tak powie inne trendy :P

Na Twoim miejscu raczej bym się martwiła co będzie, jak Twoja ewentualna kobieta będzie chciała się znaleźć w takiej sytuacji :P

Awatar użytkownika
OzzY
Moderator
Moderator
Status: Doktorant
Kierunek: Prawo

Postautor: OzzY » 13 wrz 2010, 16:36

Kaja pisze:Na Twoim miejscu raczej bym się martwiła co będzie, jak Twoja ewentualna kobieta będzie chciała się znaleźć w takiej sytuacji :P

Jego Kobieta nie będzie chciała

Kobieta która ma takie plany nie zwróci na Niego uwagi... Marv jest skazany na towarzystwo ludzi swojego pokroju

Marv pisze:Są osoby które preferują inny styl życia niż ten jakie lansują nam ********** w stylu Anny Sobeckiej i tego *********** Marka Jurka który tylko o męskich wytryskach myśli. Kiedyś kościół siał propagandę w stylu chodzić do kościoła, spowiadać się a teraz cały czas nawija o sexie, gumie i antykoncepcji. A co im do tego?

nie tylko Anna Sobecka i Marek Jurek lansuje posiadanie dzieci; poza tym chęć posiadania czy samo posiadanie nie oznacza że będzie się to odbywać we wspominany sposób

a Kościół nie ma tu nic do rzeczy, nie trzeba "leżeć krzyżem" całymi dniami pod ołtarzem by przejawiać chęć posiadania dzieci, ojcostwa i macierzyństwa nie kończącego się na poczęciu

aha, jeszcze jedno:

Marv pisze: (...) czy też dawać się posuwać (...)

a Kobieta o której mówisz tzn. nie będąca w stałym związku czy związku małżeńskim nie daje się "posuwać" :?:

często jest jeszcze gorzej traktowana niż ta druga, jako tzw. "materac", dopiero tutaj zdaje się właściwe określenie "posuwana", bez uczuć, przywiązania... czegokolwiek; zwyczajne pier*****ie ograniczone do fizyczności wynikłe jedynie z instynktów i potrzeb fizjologicznych a do tego opatrzone zwiększonym ryzykiem zachorowań czy uszkodzeń bo nigdy nie wiadomo na kogo trafi;

postawa jeszcze gorsza od prostytucji - tu przynajmniej motywy bywają inne... tylko prostytutkę wytyka się palcami bo bierze za to pieniądze, nie pytając nawet z jakich pobudek to robi, a tej puszcza płazem chociaż także daje, w przeciwieństwie do tamtej bez przymuszenia i jakichkolwiek korzyści

Marv pisze: żadna kobieta z urodą i figurą nie wplątałaby się w takie bagno jak ciąża.

są i takie które plątać się mają ochotę
Czy wierzysz, że można kochać, ustawicznie miłość tą zdradzając? Mniejsza o zdradę fizyczną, chodzi o intencje, o "poezję duszy". Przecież to proste, a i tak wielu nieustannie to praktykuje.

izabela89

Postautor: izabela89 » 14 wrz 2010, 00:12

Marv napisaleś zaledwie 4 posty, a już bluzgasz, TY chyba nie wiesz co mówisz. Jak śmiesz nazywać Marka Jurka zboczencem? a może sam jestes zboczony skoro sprowadzasz malżeństwo jedynie do rodzenia i posuwania. CZasy sie zmieniają, ale człowiek powinien być zawsze człowiekiem, a TY wykazujesz cechy jakobyś był pozbawiony resztek człowieczeństwa, jak słysze takie wypowiedzi jak Twoje to szlag mnie trafia, że w naszym kraju jest tyle egoistycznych istot, już nawet niewierzący wykazują więcej akceptacji co do porodu i chęci posiadania potomstwa. Ciekawe co by czula Twoja matka gdyby słyszala co wygadujesz, wydała Ciebie na świat z myślą, że bedziesz milym dzieckiem i wyrośniesz na przyzwoitego człowieka, a tu wykazujesz, że tak nie jest...
NIe chce CIę obrażać, ale jesteś na V roku, a za przeproszeniem gówno o życiu wiesz...i powiem Ci jedno figura i uroda przemija albo można ją szybko stracić w wyniku wypadku, a dziecko to czasem jedyna pociecha, która zostaje, to skarb, podobnie jak kochający mąż, a nie" posuwający" gówniarz. Rozumiem, że dla Ciebie jak ktos chce mieć dziecko i rodzine to pasztet, w takim razie to ja jestem pasztetem, bo bardzo chciałabym mieć kiedyś męża i dzieci, bo to może byłyby jedyne osoby co by mnie mogly kochac. Za to Ty przypominasz mi kaszane, takie pomieszanie egoizmu, zarozumiałości i podłości względem innych, krócej mówiąc mało zjadliwy pokarm by nie nazwać tego inaczej....

Awatar użytkownika
Kaja
V.I.P.
Kontaktowanie:

Postautor: Kaja » 14 wrz 2010, 00:24

Skarby moim zdaniem to jest naprawdę prowokacja i niepotrzebnie wdajecie się w taka idiotyczną dyskusję :P

Ludzie naprawdę nie są tacy :p

Mam nadzieję :P

izabela89

Postautor: izabela89 » 14 wrz 2010, 00:44

Kaju niektórzy niestety tacy są, myślą tylko o własnym tyłku...
ale masz rację chyba dałam się sprowokować, irytują takie wypowiedzi jakich udziela Marw i poniosło mnie... Jeśli to prowokacja to zaprzestaje karmienia trolla.

łyżka

Postautor: łyżka » 14 wrz 2010, 17:10

hahahaahahha rany boskie dawno nie naczytalam sie takich glupot jak napisal kolega Marv, :D

gdybys znal sie na rzeczy to bys wiedzial doskonale,ze po ciazy mozna wygladac lepiej niz przed ciaza - mamy tak daleko "posunieta" medycyne estetyczna, ze teraz z kazdego mozna zrobic pieknosc...
Jesli malzenstwo sprowadza sie wg Ciebie tylko do posuwania to gratuluje. Az odechcialo mi sie pisac... a mialam taki piekny wywod przygotowany...

Awatar użytkownika
Marv

Postautor: Marv » 15 wrz 2010, 15:45

plimplim88 pisze:W jakim wieku najlepiej wyjść za mąż / urodzić dziecko???

Dla jednych dobrym wiekiem będzie 8 lat (patrz Afryka) A dla innych wiek 40 lat (patrz Europa Zachodnia, USA). Wszystko zależy od tego czy jesteś gotowa. Skoro zadajesz takie głupie pytania to najwidoczniej nie. Twoje koleżanki wychodzą za mąż w wieku 20 lat bo widocznie nie maja takich priorytetów jak studia czy kariera zawodowa więc pozostaną kurami domowymi gotującymi obiad swoim mężom po zawodówkach. Ty widocznie przedkładasz studia nad konwenansami społecznymi i jak wytrwasz w tym przekonaniu to zrobisz wielka karierę. No i w wieku 40 lat przynajmniej nadal będziesz wyglądała kobieco a nie jak jakiś pasztet w stylu Anny Sobeckiej.

izabela89

Postautor: izabela89 » 16 wrz 2010, 13:10

Marvmiałam się nie odzywać, ale nie mogę słuchać co piszesz... Jesteś tępak jak nie rozumiesz, że karierę można pogodzić z posiadaniem dziecka, no chyba, że się chce w wieku 40 lat dalej być jak jakaś nastoletnia zimna siksa udająca napaloną, co się chce puszczać na lewo i prawo. i to nie jest jest żadna kobiecość tylko wyrachowanie, ale TY też wyrachowany jesteś... i zanim jeszcze raz kogoś nazwiesz pasztetem to spójrz na siebie, bo czasem im większa kaszana tym bardziej się niesie. A poza tym w czym tu problem jak jesteś facetem? nie chcesz kobiety tylko suki to idź sobie do agencji albo może przy jakimś lesie sobie upoluj takowe coś co na pewno żadnego dziecka nie będzie chciało.

Wróć do „Wolne tematy”